Vlasová regenerácia

Potrebujete čo najrýchlejšie zregenerovať Vaše vlasy? Jednoznačne odporúčame využiť sily prírody bez zaťaženia vlasov komerčnými prípravkami plných chémie. Príroda poskytuje totiž veľmi veľa surovín, ktoré dodajú vlasom na objeme, lesku a celkovo ozdraví ich vzhľad. U nás nájdete niekoľko výrobkov, ktoré sú skvelými zástupcovia z kategórie prírodná vlasová regenerácia a prírodné masky na vlasy. Táto prírodná regenerácia vlasov je aj nami odskúšaná a na prírodné vlasové masky nedáme dopustiť.

AAA

Počet nájdených produktov: 4

HRISTINA Maska na vlasy pre NORMÁLNE VLASY med, mlieko a olivový olej 200 ml

Vlasová maska vyživuje vlasy a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Udržuje vlasy zdravé a vitálne, a to vďaka špeciálnej kombinácii medu, mlieka, olivového oleja a pantenolu.

4,54

Skladom 2 ks

-17%

Purity Vision Levanduľová voda v spreji 100 ml

Upokojujúce a tonizujúci starostlivosť o pleť. Levanduľová voda v spreji je perfektný na čistenie a upokojenie pleti. Pomáha pri akné a navodzuje prirodzené pH. Zmierňuje začervenanie a podráždenie pleti. Upokojuje psychiku a podporuje pokojný spánok ...

5,69

Skladom 1 ks

HRISTINA Výživná a hydratačná maska na vlasy s arganovým olejom 200 ml

Bohatá vlasová maska s arganovým, jojobovým a avokádovým olejom a kokosovým maslom, s vitamínmi a extraktom z rebríčka pre suché a dehydrované vlasy, ktorá pomáha oživiť už v jedinom ošetrení - okamžité a dlhodobé výsledky.

7,56

Skladom 1 ks

-13%

Purity Vision Bio Arganový olej 100 ml

Vyživujúci a pestujúci olej proti vráskam, vhodný aj pre problematickú a veľmi citlivú pleť. 100% Raw Bio Arganový olej je vynikajúci ako ošetrujúcej nočné a denné olej alebo ako šetrný prostriedok na ošetrenie citlivej pokožky očného okolia. Niekedy ...

12,94

Skladom 2 ks