Ústne spreje - osviežovač dychu

Prírodný osviežovač dychu čiže ústny sprej pomáha osviežiť dych, eliminovať zápach a taktiež má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Trápi Vás zápach z úst ráno alebo zápach z úst po cesnaku? Vyberte si z našej ponuky a budete mať svieži dych pre Váš sebavedomý pocit.

AAA

Počet nájdených produktov: 7

HRISTINA Prírodný osviežovač dychu - ústny sprej CITRÓN 50 ml

Ústny sprej pre dlhotrvajúce osvieženie dychu po citrónu, ktorý má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Svieži dych pre sebavedomý pocit.

3,02

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný osviežovač dychu - ústny sprej JAHODA 50 ml

Ústny sprej pre dlhotrvajúce osvieženie dychu po jahodách, ktorý má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Svieži dych pre sebavedomý pocit.

3,02

Skladom 5 ks

HRISTINA Prírodný ústny sprej - osviežovač dychu MALINA 50 ml

Ústny sprej pre dlhotrvajúce osvieženie dychu po malinách, ktorý má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Svieži dych pre sebavedomý pocit.

3,02

Skladom 4 ks

HRISTINA Prírodný osviežovač dychu - ústny sprej MÄTA 50 ml

Hodnocení: 100%

Ústny sprej pre dlhotrvajúce osvieženie dychu po mäte piepornej, ktorý má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Svieži dych pre sebavedomý pocit.

3,02

Skladom 4 ks

HRISTINA Prírodný ústny sprej - osviežovač dychu BANÁN 50 ml

Ústní sprej pro dlouhotrvající osvěžení dechu po banánu, který má antibakteriální, protizánětlivé a stahující účinky na dásně. Svěží dech pro sebevědomý pocit.

3,02

Skladom 4 ks

HRISTINA Prírodné ústny sprej - osviežovač dychu BROSKYŇA 50 ml

Ústny sprej pre dlhotrvajúci osvieženie dychu po broskyniach, ktorý má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Svieži dych pre sebavedomý pocit.

3,02

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný osviežovač dychu - ústny sprej MELÓN 50 ml

Ústny sprej pre dlhotrvajúci osvieženie dychu po melónu, ktorý má antibakteriálne, protizápalové a sťahujúce účinky na ďasná. Svieži dych pre sebavedomý pocit.

3,02

Skladom 3 ks