Pleťový peeling

Pred nanesením pleťovej masky by mal byť vykonaný prírodný peeling tváre, Vaša pleť určite netúži po chemickom! Čo to vôbec peeling pleti je? Prírodné pleťové peelingy majú väčšinou konzistenciu krému alebo gélu a obsahujú mikročiastočky, ktoré počas jemného masírovania pleti odstraňujú odumretú kožu, resp. čiastočky pleti. Tie sa prirodzene samovoľne z kože odlučujú, ale za pomoci peelingu sa ich pobyt na Vašej pleti skráti a nebudú dlhšie vytvárať dojem zašednuté alebo nezdravé pleti. Čistiaci pleťový peeling pre krásnu pleť odporúčame používať len raz týždenne. Pleťové peelingy, ktoré ponúkame, majú vyváženejší zloženie, než váš domáci peeling.

AAA

Počet nájdených produktov: 11

Prírodný pleťový peeling na akné HRISTINA 200 ml

Prírodný pleťový peeling proti akné, na problémovú a mastnú pleť, jemne odstráni odumreté bunky, upokojí pokožku a umožní ju dýchať. Odporúčame používať po pleťovej vode alebo tvárové maske z rovnakej série.

4,77

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný peeling na tvár zo škrupín mušlí PEARL SHELL 200 ml

Tento tvárový peeling vyčistí, osvieži a vyhladí zmiešanú a mastnú pleť. Pomáha tiež so zlou pigmentáciou pleti, zosvetlí jazvy od akné a odstráni pupienky, čierne bodky a škvrny.

4,54

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný pleťový peeling z ovsených otrúb OAT BRAN 200 ml

Jemný denný tvárový peeling, ktorý čistí, revitalizuje, osvieži a zanechá pleť hladkú a upokojenie. Vhodné pre mastnú, svrbiacu pokožku, absorbuje nadmernú mastnotu.

4,54

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodný pleťový peeling z pšeničných klíčkov a otrúb WHEAT BRAN 200 ml

Tento peeling odstraňuje nečistoty, odumreté bunky a čierne bodky bez vysušenia pleti. Zvláčňuje ju a udržuje potrebnú hydratáciu. Regeneruje bunky a má antioxidačné vlastnosti. Napomáha predčasnému starnutiu pleti.

4,54

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodný pleťový peeling z ryžových otrúb RICE BRAN 200 ml

Jemný peeling na tvár s časticami ryža jemne odstraňuje odumreté kožné bunky a zanechá pokožku hebkú a živú. Napomáha regulovať lipidovú rovnováhu pleti a udržuje zdravú štruktúru. Zanechá pleť čistú, jasnú a hydratovanú, zároveň vyhladzuje vrásky.

4,54

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodný peeling na tvár z kávových zrniek COFFEE BRAN 200 ml

Peeling na tvár z kávových zrniečok jemne ošetrí a olúpe odumreté pleťové bunky a tým vyzdvihne jemnú štruktúru. Upokojí a pomôže urýchliť obnovu kožných buniek. Odstraňuje vrásky, napomáha omladenie starnúcej pleti, spevňuje a zanecháva pleť hladkú ...

4,54

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodný tvárový peeling z marhuľových kôstok APRICOT SEEDS BRAN 200 ml

Jemný peeling na tvár. Odstráni odumreté bunky a iné nečistoty z povrchu a zanecháva pokožku sviežu, jemnú a čistú. Pomáha udržať pleť hydratovanú, je bohatý na antioxidačné vitamíny A, C a E.

4,54

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodný peeling na tvár z gaštanov CHESTNUT BRAN 200 ml

Veľmi účinný pleťový peeling na akné. Vyhladí a upokojuje začervenanie a zápal pleti, ktorý často vzniká, ak je pleť upchatá a mastná. Posilňuje a podporuje žily a kapiláry a tým zlepšuje krvný obeh v pokožke. Zanechá pleť čistú a prirodzene tónovanú ...

4,54

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodný peeling na tvár z otrúb ľanového semienka FLAX SEED BRAN 200 ml

Osviežujúci, zjemňujúci a vyhladzujúci tvárový peeling, ktorý jemne odstraňuje nečistoty, odumreté bunky a čierne bodky bez vysušenia pleti. Obsahuje 100% prírodné suroviny a kofeín pre spevnenie kontúr tváre. Vhodné pre suchú pleť.

4,54

Skladom 2 ks

Prírodný pleťový peeling s kaviárom HRISTINA 100 ml

Pleťový peeling zjemňujúci a vyhladzujúci všetky druhy pleti, ktoré zároveň vyživuje, tónuje a chráni pred starnutím.

7,06

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný pleťový peeling z kokosových otrúb COCONUT BRAN 200 ml

Jemný peeling pre všetky typy pleti, ktorý tónuje, hydratuje, vyhladzuje a spevňuje pleť. Zároveň ju čistí a odstraňuje odumreté bunky a ďalšie nečistoty. Obsahuje mnoho prospešných výživných a hydratačných látok.

4,54

Skladom 1 ks