Kúpeľové oleje a soli

AAA

Počet nájdených produktov: 7

Prírodná kúpeľová soľ HRISTINA ZLATO & JANTÁR 500g

100% prírodná morská soľ do kúpeľa s prospešnými minerálmi podporujúce žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujúce a zjemňujúce pokožku. Vysoko kvalita, hlboko hydratačný a zvláčňujúci morská soľ s osviežujúcim účinkom esenciálnych olejov.

5,58

Skladom 1 ks

Morská soľ do kúpeľa prírodná HRISTINA POMARANČ & ŠKORICA 500g

100% prírodná morská soľ do kúpeľa s prospešnými minerálmi podporujúce žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujúce a zjemňujúce pokožku. Vysoká kvalita, hlboko hydratačná a zvláčňujúci morská soľ s osviežujúcim účinkom esenciálnych olejov.

5,58

Skladom 1 ks

Morská soľ do kúpeľa prírodná HRISTINA PERLA & PIŽMO 500g

100% prírodné morská soľ do kúpeľa s prospešnými minerálmi podporujúce žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujúce a zjemňujúce pokožku. Vysoko kvalita, hlboko hydratačná a zvláčňujúca morská soľ s osviežujúcim účinkom esenciálnych olejov.

5,58

Skladom 1 ks

Kúpeľová morská soľ prírodná HRISTINA SNEŽNÉ KVETY 500g

100% prírodné morská soľ do kúpeľa s prospešnými minerálmi podporujúce žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujúce a zjemňujúce pokožku. Vysoko kvalita, hlboko hydratačná a zvláčňujúci morská soľ s osviežujúcim účinkom esenciálnych olejov.

5,58

Skladom 2 ks

HRISTINA Prírodná kúpeľová morská soľ YLANG-YLANG 500g

100% prírodná morská soľ do kúpeľa s prospešnými minerálmi podporujúce žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujúce a zjemňujúce pokožku. Vysoko kvalita, hlboko hydratačná a zvláčňujúci morská soľ s osviežujúcim účinkom esenciálnych olejov.

5,58

Skladom 1 ks

Baby kúpeľový olej pre bábätká bio URTEKRAM 100 ml

Zjemňujúci detský olej bez parfumov do kúpeľa, proti mliečnym chrastám vo vláskoch alebo pre jemnú detskú masáž. Vhodné tiež pre alergickú a precitlivenú pokožku dospelých.

13,83

Skladom 2 ks

Lavera baby & Kinder Neutral telový olej 200 ml

Ochranný telový a pleťový olej pre najmenších, ktorý je výborný k masážam, aj do kúpeľa, kde slúži ako ochrana proti vysušeniu pokožky. Špeciálne vybrané kombinácie čisto rastlinných BIO olejov obalí citlivú detskú pokožku jemným filmom a chráni ju p ...

7,08

Skladom 1 ks