Kozmetika so zlatom

Mladistvý vzhľad pleti je závislý na schopnosti obnovovať bunky. Proces bunkovej obnovy je narušovaný rozličnými vplyvmi, medzi ktoré patrí hromadenie toxínov, splodín a chemických látok z kozmetiky a z ovzdušia. Ďalej sa k urýchleniu starnutia pridá oxidačné poškodenia potrebných kolagénových vlákien spevňujúci pleť a narušením normálnych funkcií pokožky.

Schopností čistého zlata je ochraňovať pred týmito škodlivými oxidačnými procesmi a dokonca zvrátiť tieto procesy. Ďalšie úžasnou vlastnosťou zlata je schopnosť dopravovať kyslíkové molekuly priamo do vrchných vrstiev pleti a podporovať lymfatickú drenáž a mikrocirkuláciu krvi, ktoré sa podieľa na prečistenie pleti a odplavenie toxínov z nej. Výsledkom je potom mladistvo rozžiarená, pevná a pružná pleť. Skrátka zlato je štítom proti škodlivinám a pomáha zlepšovať normálnu funkciu pleti.

Zlato je v pleťovej kozmetike obsiahnuté v podobe veľmi drobných plátečky, ktoré dokáže pleť jednoducho vstrebať a plne využiť jeho blahodarných účinkov. Kozmetika so zlatom však nezanechá na pleti zlatý nádych, ale ju perfektne zmladí.

AAA

Počet nájdených produktov: 0