Kozmetika so zlatom

Mladistvý vzhľad pleti je závislý na schopnosti obnovovať bunky. Proces bunkovej obnovy je narušovaný rozličnými vplyvmi, medzi ktoré patrí hromadenie toxínov, splodín a chemických látok z kozmetiky a z ovzdušia. Ďalej sa k urýchleniu starnutia pridá oxidačné poškodenia potrebných kolagénových vlákien spevňujúci pleť a narušením normálnych funkcií pokožky.

Schopností čistého zlata je ochraňovať pred týmito škodlivými oxidačnými procesmi a dokonca zvrátiť tieto procesy. Ďalšie úžasnou vlastnosťou zlata je schopnosť dopravovať kyslíkové molekuly priamo do vrchných vrstiev pleti a podporovať lymfatickú drenáž a mikrocirkuláciu krvi, ktoré sa podieľa na prečistenie pleti a odplavenie toxínov z nej. Výsledkom je potom mladistvo rozžiarená, pevná a pružná pleť. Skrátka zlato je štítom proti škodlivinám a pomáha zlepšovať normálnu funkciu pleti.

Zlato je v pleťovej kozmetike obsiahnuté v podobe veľmi drobných plátečky, ktoré dokáže pleť jednoducho vstrebať a plne využiť jeho blahodarných účinkov. Kozmetika so zlatom však nezanechá na pleti zlatý nádych, ale ju perfektne zmladí.

AAA

Počet nájdených produktov: 3

Prírodný anti-age nočný krém so zlatom HRISTINA 50 ml

Prírodný anti-age nočný krém proti starnutiu pleti pre všetky druhy pleti s unikátnou kombináciou olejov, vitamínov a koloidných častíc zlata pre omladenie, vyživenie, osvieženie a regeneráciu pleti. Kým spíte, krém zabraňuje vzniku vrások a strate k ...

13,93

Skladom 1 ks

Prírodný anti-age očný krém so zlatom HRISTINA 25 ml

Čisto prírodný očný krém pre všetky typy pleti v sebe kombinuje silu koloidných častíc zlata, pšeničné bielkoviny, vorvaniny, kolagénu, hydrolyzovaného elastínu a ďalších vyživujúcich zložiek pre pleťové bunky, ktoré dokážu rozjasniť, vyživiť a vyhla ...

13,93

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodné revitalizujúce olejové očné sérum 24H zlato & arganový olej 15 ml

Prémiové ľahké očné sérum vhodné na celú tvár so 100% prírodným zložením obsahujúce zlaté častice a arganový olej. Stará sa, hydratuje a zosvetľuje citlivé očné okolie. Pleť je po ošetrení žiarivejšia a mladšie. Ideálne pod očný krém.

18,89

Skladom 1 ks