Kozmetika so slimačím extraktom

Kozmetika so slimačím extraktom alebo kozmetika so slimačím slizom - znie to trochu odpudivo, ale pre svoje účinky táto slimačia kozmetika zažíva boom. Látka, ktorú dokážu slimáky vyprodukovať má na pleť veľmi výnimočné účinky, takže odporúčame prekonať nezmyselné predsudky.

Slimačie extrakt je totiž veľmi bohatý na alantoín, ktorý regeneruje kožné tkanivo a vyhladzuje podráždenú pleť, na kyselinu glykolovú, ktorá je exfoliant odstraňujúci odumreté bunky, takže dokáže pomôcť ostatným účinným látkam preniknúť do hĺbky a opraviť poškodené tkanivo, na kolagén a elastín, čo sú proteíny, ktoré sú jedny z hlavných zložiek spojivového tkaniva ľudskej pokožky, na kyselinu hyaluronovú, čo je hydratačné a regeneračné látka zvlhčujúce a zjemňujúce pleť a v neposlednom rade je slimačie extrakt bohatý na vitamíny a, E a C. Tieto všetky látky sú nesmierne dôležité pre zdravie pleti.

Pleťová kozmetika so slimačím extraktom je veľmi vhodná pre mladé dievčatá a ženy s problematickou a citlivou pleťou a skvelých účinkov dosahuje u pleti so známkami podráždenie a sčervenanie. Slimačie extrakt dokáže zjemniť vrásky, napomáha s hojením rán a popálenín, redukuje strie v 1. a 2. štádiu, znižuje keloidné jazvy a pomáha liečiť akné a jeho prejavy vo forme jazvičiek, fliačkov, tmavšie pigmentácie, nečistôt a mastnej pleti.

AAA

Počet nájdených produktov: 3

Prírodný zjemňujúci očný krém so slimačím extraktom HRISTINA 25 ml

Prírodný očný krém vhodný pre všetky typy pleti, najmä vhodný pre citlivú pleť, vyhladzujúci a ochraňujúci jemné očné okolie a obrysy, ktoré zanecháva svieže a omladené. Zabraňuje výskytu nežiaducich vrások a vyhladzuje novo sa rozvíjajúce vrásky.

13,93

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný zjemňujúci nočný krém so slimačím extraktom 50 ml

Nočný zjemňujúci krém so slimačím extraktom upokojí, zregeneruje a vyhladí pleť, obnoví hydro-lipidovú rovnováhu a hlboko vyživí pleť, keď spíte.

13,93

Skladom 1 ks

HRISTINA Prírodný omladzujúci a zjemňujúci očný gél sérum 24H kaviár & slimák 15 ml

Intenzivní regenerační sérum kombinující sílu kaviáru a extraktu z hlemýždě. Aktivuje přírodní regenerační procesy a obnovuje sílu buněk, udržuje přirozenou hydrataci kolem citlivých očních kontur a je vhodné i na celý obličej. Zlepšuje pružnost plet ...

18,89

Skladom 1 ks