Kozmetika s kaviarom

Kozmetika s kaviárom je vo svete kozmetiky brána ako jedna z najluxusnejších. Kaviár je totiž nabitý širokou paletou vitamínov, minerálov, aminokyselín a proteínov, preto má kaviárová kozmetika takéto účinky na pleť. Aminokyseliny sú zodpovedné za zdravý vývoj pleťových buniek a hydratáciu. Minerály (napr. Sodík, draslík, fosfor, horčík a vápnik) pleť zase spevňujú. Mastné kyseliny zodpovedajú za minimálnu stratu vody, vďaka čomu pleť zostane svieža a dlho mladistvá. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť ani na vitamíny A a D, ktorí sú jedni z hlavných bojovníkov proti vráskam a voľným radikálom a oplývajú výrazným regeneračným účinkom. Prinášame Vám prírodnú kozmetiku s kaviárom bez chémie za veľmi slušnú cenu.

AAA

Počet nájdených produktov: 7

Prírodný denný krém spevňujúci s kaviárom HRISTINA 50 ml

Liftingový a spevňujúci denný krém s kaviárom a kyselinou hyalurónovou s prírodnou ochranou proti slnečnému žiareniu SPF30. Starostlivo vybrané suroviny s kaviárovým extraktom vyživí a doplní pleťové bunky do hĺbky a vytvára liftingový efekt, ktorý u ...

13,93

Skladom 1 ks

Prírodný očný krém spevňujúci s kaviárom HRISTINA 25 ml

Výživný a hydratačný očný krém s extraktom kaviáru, ktorý spevňuje pleť okolo očí, pričom bráni vzniku nežiaducich vrások a vyhladzuje existujúce.

13,93

Skladom 1 ks

Prírodný nočný krém spevňujúci s kaviárom HRISTINA 50 ml

Prírodný nočný krém je bohatý na hydratačné a výživné kožné proteíny a stopové prvky. Extrakt z kaviáru a obsiahnutá kyselina hyalurónová omladzuje a vyhladzuje pleť, zároveň ju vyživuje. Účinne bráni a oneskoruje výskyt nežiaducich vrások.

13,93

Skladom 1 ks

Prírodné pleťové sérum spevňujúci s kaviárom HRISTINA 25 ml

Pleťové sérum s kaviárom, kyselinu hyaluronovú, kolagénom a elastínom, ktoré je čisto prírodný, dokáže vyhladiť, vyživiť a hydratovať pleť, pričom ju povzbudí. Pretvára obrys tváre, kedy napína pokožku a odďaľuje vznik nových nežiaducich vrások. Použ ...

13,93

Skladom 1 ks

Čistiace pleťové gél-tonikum prírodné s kaviárom HRISTINA 125 ml

Antibakteriálne, výživné gélové tonikum s čistiacim efektom na pleť. Obsah výživného kaviáru a extraktu prírodných olejov pomáhajú udržať bezchybnú pleť.

7,06

Skladom 1 ks

Prírodná pleťová maska s kaviárom HRISTINA 100 ml

100% prírodná pleťová maska s hojivými účinkami čistiace všetky druhy pleti a zmenšujúci póry. Kaviár, alantoín a vitamín A zvyšujú schopnosť regenerácie kožných buniek, zlepšujú textúru pleti a prirodzene tvár vypínajú.

7,06

Skladom 1 ks

Prírodný pleťový peeling s kaviárom HRISTINA 100 ml

Pleťový peeling zjemňujúci a vyhladzujúci všetky druhy pleti, ktoré zároveň vyživuje, tónuje a chráni pred starnutím.

7,06

Skladom 1 ks