Bylinné čaje

AAA

Počet nájdených produktov: 8

ALIN Bylinný čaj Echinacea 20 gr - 20 vrecúšok

Čaj z echinacey pomáha zamedziť rastu stafylokokov, streptokokov, chrípkových a herpes vírusov. Odporúčame ako výbornú prevenciu, alebo pri prvom náznaku nachladenia a počas epidémií chrípky! Bylinný čaj z echinacey má baktericídne, fungicídne a anti ...

2,25

Skladom 1 ks

Mätový čaj ALIN 20 gr - 20 vrecúšok

Čaj z mäty piepornej sa odporúča pri žalúdočných kŕčoch a kŕčoch črevného traktu, pri nadúvaní, poruchách trávenia, nevoľnostiach, hnačky a vracanie. Upokojuje pečeňové kŕče, stimuluje srdcovú činnosť a odstraňuje bolesti hlavy. Pre svoje antiseptick ...

1,87

Skladom 3 ks

SONNENTOR Bylinný porciovaný BIO čaj ČIAPKA PLNÁ SPÁNKU Zase dobre! 27 g

Pikantná voňavá harmonická bylinná zmes pre dobrý spánok, pretože keď je človek správne odpočinutý, ide hneď všetko ľahšie.

3,02

Skladom 1 ks

SONNENTOR Bylinný porciovaný BIO čaj OČISTA DUŠE Zase dobre! 27 g

Vynikajúci bylinný čaj, ktorým doprajete svojmu telu nabrať nový dych. Urobte si s láskou šálku čaju s rebríčkom, púpavou, mätou a feniklom. Určite sa potom ako mávnutím prútika budete cítiť lepšie.

3,02

Skladom 1 ks

SONNENTOR Bylinný porciovaný BIO čaj PRE DOBRÝ POCIT V BRUŠKU Zase dobre! 27 g

Výborný bylinný dvojkomorový sáčkový čaj s medovkou a mätou na bolesť a vnútorné napätie v bruchu. Uľahčite vášmu brušku a vychutnajte si šálku tejto vyváženej bylinnej čajovej zmesi.

3,02

Skladom 2 ks

SONNENTOR Bylinný porciovaný BIO čaj PRE VNÚTORNÝ POKOJ ŽENY Zase dobre! 27 g

Pôvabne kvetinový bylinný dvojkomorový čaj, ktorý poteší každú ženu. Dodá pokoj a úľavu.

3,02

Skladom 4 ks

SONNENTOR Bylinný porciovaný BIO čaj s Yerba maté SRDCOVÁ ZÁLEŽITOSŤ Zase dobre! 27 g

Mierne osviežujúci bylinkový dvojkomorový čaj s Yerba maté (obsahuje kofeín). Dobré skutky prichádzajú od srdca - táto bylinná zmes vám dodá nový elán do života.

3,02

Skladom 5 ks

SONNENTOR Porciovaný bylinkový bio čaj s korením VOŇAVÝ KURKUMOVÝ SEN 36 g

Výnimočná čajová zmes vo dvojkomorových vreckách pripomína letné slnko a získa si vás lahodnú korenistou chuťou a vôňou čiernej bazy. TIP: Vyskúšajte tiež ľadovú variant s trochou čerstvej citrónovej šťavy.

3,02

Skladom 4 ks